fbpx

cześć , jestem Ewelina !

Taka zwykła – ja …
Jak to się stało, że Zostałam Fotografem?

Uwielbiam wyzwania i wszystko co nowe, więc mój entuzjazm, gdy zaczęłam interesować się sztuką fotografii, był bez granic. Zakończyłam studia i miałam pracę, ale nie czułam się szczęśliwa. No cóż, miałam już dość siedzenia w biurze i szukania wymyślnego sposobu na utrzymanie pasji. W końcu zdecydowałam, że zmienię to.

Otworzyłam własny salon fotograficzny. Czułam się dziwnie i trochę przerażona. Nie byłam do tej pory zbyt szczęśliwa ze swojej pracy, a teraz zdecydowałam się zrobić coś takiego, co wymagało dużej ilości odpowiedzialności i możliwości. Wiedziałam jednak, że jeśli się skoncentruję, nic mi się nie stanie.

Na początku mojej drogi jako fotograf musiałam szybko uczyć się tematu, a to było trudne. Zawsze ciężko pracowałam nad tym aby uzyskać dobre wyniki i abym była zadowolona z siebie.


Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeśli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia cokolwiek odczuwali.”

Don McCullin.

Jak zostałam fotografem ślubnym


Kilka lat temu, jako pasjonatka fotografii, zaczęłam robić zdjęcia swoim znajomym i rodzinie podczas różnych okazji. Z czasem, zaczęłam coraz bardziej interesować się fotografią i zdecydowałam się nauczyć bardziej zaawansowanych technik.

Jednego dnia, po tym jak zrobiłam zdjęcia na ślubie przyjaciela, zdałam sobie sprawę, że robienie zdjęć podczas tak ważnych wydarzeń sprawia mi szczególną przyjemność. Zaczęłam przeglądać internet w poszukiwaniu informacji na temat fotografii ślubnej i zainspirowało mnie wiele pięknych zdjęć które można zrobić podczas takiego wydarzenia !! To było naprawdę niesamowite.

Postanowiłam, że chce spróbować swoich sił jako fotograf ślubny i zaczęłam reklamować swoje usługi wśród znajomych i rodzin. Po kilku udanych zleceniach, zaczęłam zdobywać coraz większą popularność i pozytywne opinie od swoich klientów.

W końcu zaczęłam otrzymywać zlecenia od osób, które nie były moimi znajomymi lub rodziną, a które słyszały o Twojej pracy od innych. W miarę jak rozwijałam swoją karierę jako fotograf ślubny, zaczęłam inwestować w lepszy sprzęt, szkolenia i rozwój swoich umiejętności.

Dzięki ciężkiej pracy i determinacji, jestem tutaj z Wami – chce dalej tworzyć nowe historie w ciepłych barwach <3Translate »