Vouchery

Nie masz pomysłu na prezent ? Chciałbyś / chciałabys zrobić najbliższej osobie wspaniałą niespodziankę ? Mam dla Ciebie niepowtarzalną okazję abyś mogł/mogła ją zrealizować – zapraszam do zakupu voucherów na prezent .

Wspólnie dobierzemy odpowiedni voucher dla Ciebie !

Sesja zdjęciowa to doskonały pomysł na prezent. Będzie on nie tylko wspaniałą pamiątką dla obdarowanej osoby ale również dla jej bliskich… rodziców, dziadków, dzieci …bo nasze wspomnienia są bezcenne.

Sesje dziecięce z kolei to świetny prezent urodzinowy czy z okazji chrztu świętego – bon jest ważny przez 6 miesięcy więc rodzice mogą wykorzystać go w momencie najbardziej dla siebie odpowiednim.

Sesja ciążowa …urządzacie dla swojej przyjaciółki Baby Shower, a może Twoja siostra spodziewa się swojego pierwszego, drugiego a może trzeciego dziecka?! Taka sesja będzie wyjątkowa na każdą z tych okazji!!! Podaruj  bliskiej Ci kobiecie niezapomniany prezent – prezent który się nie zestarzeje…

Sesja rodzinna  – czasami długimi godzinami zastanawiamy się jaki prezent podarować bliskim na Święta, rocznicę ślubu, urodziny… chyba nie muszę Cię już przekonywać co będzie najlepszym rozwiązaniem… tak mało mamy zdjęć w rodzinnych albumach, gdzie jesteśmy wszyscy RAZEM… dzięki takiej sesji nie jedno piękne zdjęcie ozdobi półkę nad kominkiem lub zawiśnie na honorowym miejscu w domu, a domownikom przypominać będzie szczęśliwe chwile bycia razem! Bon jest ważny przez 6 miesięcy aby każdy mógł wybrać dla siebie odpowiedni termin na sesję, a więc podarowany nawet zimą może zostać wykorzystany latem w okresie sesji plenerowych.