fbpx

Vouchery

Nie masz pomysłu na prezent ? Chciałbyś / chciałabyś zrobić najbliższej osobie wspaniałą niespodziankę ? Mam dla Ciebie niepowtarzalną okazję abyś mógł/mogła ją zrealizować – zapraszam do zakupu voucherów na prezent .

Wspólnie dobierzemy odpowiedni voucher dla Ciebie !

Voucher na sesję zdjęciową to świetny pomysł na prezent. Szczególnie, jeśli znamy osoby, które bardzo chciały by mieć profesjonalne zdjęcia. Ale jednak brak im odwagi, aby samemu zgłosić się do fotografa. Jest to również bardzo dobry pomysł na prezent w obecnych czasach.

Jeden voucher – wiele możliwości

Obecne czasy są szczególne. Chyba każdy się zgodzi, że bezpieczniejsze są sesje plenerowe. Ponadto przedłużamy ich ważność tak, abyście mogli je zrealizować w dogodnym i bezpiecznym terminie. 

Dlatego też wprowadzamy jeden voucher na sesję, którą będziecie mogli zrealizować w plenerze lub wnętrzu. Jedyna różnica to ilość czasu, który mamy poświęcić na wykonanie sesji. A więcej czasu, to również więcej zdjęć, ale przede wszystkim możliwości.

Jaka sesja?

Możecie podarować voucher na sesje zdjęciową indywidualną lub dwóch osób. Można go również wykorzystać na sesję zdjęciową rodzinną (rodzice i dzieci – łącznie maksymalnie 4 osoby).

Prezent dla par

Nasza specjalnością fotograficzną jest romantyczna sesja zdjęciowa, czyli opowieść o miłości dwojga ludzi. Podkreślmy, że jest to świetny pomysł na prezent dla partnerki/ partnera lub nawet zaprzyjaźnionej pary. Jednakże może być również prezentem od rodziców, albo dla rodziców. Albo dziadków.

Jak go kupić?

Jest to bardzo proste. Wystarczy  wybrać voucher na sesje, którą chcecie komuś podarować, a resztą zajmiemy się my. Prześlemy Wam umowę na wykonanie usługi wraz z danymi do przelewu, a po zaksięgowaniu wpłaty również paragon.

Voucher przesyłamy Wam w wersji papierowej w opakowaniu idealnym na prezent. Podkreślmy, obecnie wydłużamy jego ważność do 6 miesięcy, aby każdy mógł zrealizować voucher na sesje w dogodnym dla siebie terminie.

Kiedy odradzamy zakup?

Jest to dobry prezent na większość okazji. Są jednak takie wydarzenia, na które lepiej ofiarować coś innego. To przede wszystkim rożnego rodzaju imprezy okolicznościowe, takie jak chrzest czy ślub i wesele.

Podpowiadamy jednak, że vouchery może być świetnym pomysłem na rocznicę ślubu. Lub na rocznicę znajomości czy urodziny. Warto dodać, że aby zaimponować kobiecie można zrobić jej prezent bez okazji. Gwarantujemy, że voucher na sesję zdjęciową będzie strzałem w dziesiątkę!

Voucher na sesję zdjęciową

VOUCHER NA SESJĘ

500 PLN

czas trwania 1h
minimum 25 zdjęć
jedno miejsce (plener lub wnętrze)