BLOG Ślubne opowieści

stylizowana sesja zdjęciowa w Pałacu Wąsowo


Osoby rozpoczynające swoją przygodę w branży ślubnej, często spotykają się z problemem braku pięknych zdjęć z realizacji, które mogliby przedstawić swoim klientom.
W końcu skąd wziąć te zdjęcia, skoro pierwsze wesele dopiero przed nimi?
Naprzeciw takim początkującym osobom wychodzimy z projektem stylizowanej sesji ślubnej.

Uczestnicy projektu będą mieli możliwość pracować z wykonawcami branży ślubnej, aktywnie uczestniczyć w procesie przygotowania i wykonania sesji. Dzięki temu wyjdą z projektu z przepięknymi zdjęciami oraz praktycznymi umiejętnościami.
Posiadanie własnych, unikalnych zdjęć w portfolio to duża wartość, a klient wchodząc na stronę internetową lub oglądając fotoksiążkę z realizacjami, jest bardziej skłonny zaufać specjaliście, który profesjonalnie buduje swój wizerunek.
W międzyczasie istnieje możliwość porozmawiania z innymi początkującymi fotografami, wymienić między sobą doświadczenia, nawiązać nowe znajomości oraz relacje z wykonawcami. Podpatrzysz pracę specjalistów i organizatorów, opanujesz stres związany ze swoim ” pierwszym ślubem ”

Sesja odbędzie się w Pałacu Wąsowo 12 lutego 2021.
Grupa wizażystek przygotuje parę młodą do pierwszych ujęć – dzięki czemu można będzie już uchwycić przygotowania jako pierwszy element fotografii, dalej wg scenariusza przygotujemy kolejne elementy ślubu …. wszystko zdradzimy Ci już niebawem. 

W tym wyjątkowym dniu zapewniamy Ci scenerię ślubną w klimatycznym miejscu, młodą parę, oraz wszystkie niezbędne elementy z branży ślubnej, które składają się na całość udanego wesela. W zasadzie podajemy Ci gotowy produkt, a Twoim zadaniem jest uchwycenie najpiękniejszych chwil z tego dnia.
Klimatyczne zdjęcia jakie uzyskasz, to efekt współpracy z kilkunastoma wykonawcami – modelami, fryzjerami, wizażystkami, florystami itd.

Udział w projekcie jest płatny. Wszystko zależy, kiedy zdecydujesz się kupić bilet.

Do 30 stycznia – udział w projekcie kosztuje

999,00 zł 899.00 zł

Do 7 lutego – udział w projekcie kosztuje

999.00 zł

Po 10 lutego – udział w projekcie kosztuje

1099.00 zł

Po zakupie biletu, prześlę Ci szczegółową agendę.

Gwarantem udziału w stylizowanej sesji ślubnej jest zakup, a nie rezerwacja biletu.

To niepowtarzalna okazja, by zbudować swoją własną markę, za niewielkie pieniądze!

Czekamy na Ciebie 

Pamiętaj, liczba miejsc ograniczona!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *