fbpx

Osoby rozpoczynające swoją przygodę w branży ślubnej, często spotykają się z problemem braku pięknych zdjęć z realizacji, które mogliby przedstawić swoim klientom.
W końcu skąd wziąć te zdjęcia, skoro pierwsze wesele dopiero przed nimi?
Naprzeciw takim początkującym osobom wychodzimy z projektem stylizowanej sesji ślubnej.

Uczestnicy projektu będą mieli możliwość pracować z wykonawcami branży ślubnej, aktywnie uczestniczyć w procesie przygotowania i wykonania sesji. Dzięki temu wyjdą z projektu z przepięknymi zdjęciami oraz praktycznymi umiejętnościami.
Posiadanie własnych, unikalnych zdjęć w portfolio to duża wartość, a klient wchodząc na stronę internetową lub oglądając fotoksiążkę z realizacjami, jest bardziej skłonny zaufać specjaliście, który profesjonalnie buduje swój wizerunek.
W międzyczasie istnieje możliwość porozmawiania z innymi początkującymi fotografami, wymienić między sobą doświadczenia, nawiązać nowe znajomości oraz relacje z wykonawcami. Podpatrzysz pracę specjalistów i organizatorów, opanujesz stres związany ze swoim ” pierwszym ślubem ”

Sesja odbędzie się w Pałacu Wąsowo 12 lutego 2021.
Grupa wizażystek przygotuje parę młodą do pierwszych ujęć – dzięki czemu można będzie już uchwycić przygotowania jako pierwszy element fotografii, dalej wg scenariusza przygotujemy kolejne elementy ślubu …. wszystko zdradzimy Ci już niebawem. 

W tym wyjątkowym dniu zapewniamy Ci scenerię ślubną w klimatycznym miejscu, młodą parę, oraz wszystkie niezbędne elementy z branży ślubnej, które składają się na całość udanego wesela. W zasadzie podajemy Ci gotowy produkt, a Twoim zadaniem jest uchwycenie najpiękniejszych chwil z tego dnia.
Klimatyczne zdjęcia jakie uzyskasz, to efekt współpracy z kilkunastoma wykonawcami – modelami, fryzjerami, wizażystkami, florystami itd.

Udział w projekcie jest płatny. Wszystko zależy, kiedy zdecydujesz się kupić bilet.

Do 30 stycznia – udział w projekcie kosztuje

999,00 zł 899.00 zł

Do 7 lutego – udział w projekcie kosztuje

999.00 zł

Po 10 lutego – udział w projekcie kosztuje

1099.00 zł

Po zakupie biletu, prześlę Ci szczegółową agendę.

Gwarantem udziału w stylizowanej sesji ślubnej jest zakup, a nie rezerwacja biletu.

To niepowtarzalna okazja, by zbudować swoją własną markę, za niewielkie pieniądze!

Czekamy na Ciebie 

Pamiętaj, liczba miejsc ograniczona!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *