fbpx

Osoby rozpoczynające swoją przygodę w branży ślubnej, często spotykają się z problemem braku pięknych zdjęć z realizacji, które mogliby przedstawić swoim klientom.

W końcu skąd wziąć te zdjęcia, skoro pierwsze wesele dopiero przed nimi?

Na przeciw takim początkującym osobom wychodzę z projektem stylizowanej sesji ślubnej.

Uczestnicy projektu będą mieli możliwość pracować z wykonawcami branży ślubnej, aktywnie uczestniczyć w procesie przygotowania i wykonania sesji. Dzięki temu wyjdą z projektu z przepięknymi zdjęciami oraz praktycznymi umiejętnościami.

Posiadanie własnych, unikalnych zdjęć w portfolio to duża wartość, a klient wchodząc na stronę internetową lub oglądając foto książkę z realizacjami, jest bardziej skłonny zaufać specjaliście, który profesjonalnie buduje swój wizerunek.

W międzyczasie istnieje możliwość porozmawiania z innymi początkującymi fotografami, wymienić między sobą doświadczenia, nawiązać nowe znajomości oraz relacje z wykonawcami. Podpatrzysz pracę specjalistów i organizatorów , opanujesz stres związany ze swoim ” pierwszym ślubem ”

Sesja odbędzie się w klimatycznym pałacu jaśminowym w Poznaniu jasminowy – styl jaki obraliśmy to śródziemnomorska sceneria. Grupa wizażystek przygotuje parę młodą do pierwszych ujęć – dzięki czemu można będzie już uchwycić przygotowania jako pierwszy element fotografii, dalej wg scenariusza przygotujemy kolejne elementy ślubu …. wszystko zdradzę Ci już niebawem 🙂

W tym wyjątkowym dniu zapewniam Ci scenerię ślubną w klimatycznym miejscu, młodą parę, oraz wszystkie niezbędne elementy z branży ślubnej, które składają się na całość udanego wesela. W zasadzie podaję Ci gotowy produkt, a Twoim zadaniem jest uchwycenie najpiękniejszych chwil z tego dnia.

Klimatyczne zdjęcia jakie uzyskasz, to efekt współpracy z kilkunastoma wykonawcami – modelami, fryzjerami,wizażystkami, florystami itd.

Udział w projekcie jest płatny. Wszystko zależy, kiedy zdecydujesz się kupić bilet.


Do 31 lipca – udział w projekcie kosztuje

599,00 zł 499.00 zł

Do 15 sierpnia – udział w projekcie kosztuje

599,00 zł

Po 15 sierpnia – udział w projekcie kosztuje

699,00 zł

Po zakupie biletu, prześlę Ci szczegółową agendę i scenariusz projektu.

Gwarantem udziału w stylizowanej sesji ślubnej jest zakup, a nie rezerwacja biletu.

To niepowtarzalna okazja, by zbudować swoją własną markę, za niewielkie pieniądze!

Czekamy na Ciebie 🙂

Pamiętaj,liczba miejsc ograniczona!

One thought on “stylizowana sesja ślubna

  1. witam, w jakim miejscu odbywa się sesja ślubna w jakim terminie oraz kto będzie modelami 🙂
    pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *