fbpx

Osoby rozpoczynające swoją przygodę w branży ślubnej, często spotykają się z problemem braku pięknych zdjęć z realizacji, które mogliby przedstawić swoim klientom.

W końcu skąd wziąć te zdjęcia, skoro pierwsze wesele dopiero przed nimi?

Na przeciw takim początkującym osobom wychodzę z projektem stylizowanej sesji ślubnej.

Uczestnicy projektu będą mieli możliwość pracować z wykonawcami branży ślubnej, aktywnie uczestniczyć w procesie przygotowania i wykonania sesji. Dzięki temu wyjdą z projektu z przepięknymi zdjęciami oraz praktycznymi umiejętnościami.

Posiadanie własnych, unikalnych zdjęć w portfolio to duża wartość, a klient wchodząc na stronę internetową lub oglądając foto książkę z realizacjami, jest bardziej skłonny zaufać specjaliście, który profesjonalnie buduje swój wizerunek.

W międzyczasie istnieje możliwość porozmawiania z innymi początkującymi fotografami, wymienić między sobą doświadczenia, nawiązać nowe znajomości oraz relacje z wykonawcami. Podpatrzysz pracę specjalistów i organizatorów , opanujesz stres związany ze swoim ” pierwszym ślubem ”

Sesja odbędzie się w klimatycznym Folwarku w Plenerze – styl jaki obraliśmy to BOHO

Grupa wizażystek przygotuje parę młodą do pierwszych ujęć – dzięki czemu można będzie już uchwycić przygotowania jako pierwszy element fotografii, dalej wg scenariusza przygotujemy kolejne elementy ślubu …. wszystko zdradzę Ci już niebawem 🙂

W tym wyjątkowym dniu zapewniam Ci scenerię ślubną w klimatycznym miejscu, młodą parę, oraz wszystkie niezbędne elementy z branży ślubnej, które składają się na całość udanego wesela. W zasadzie podaję Ci gotowy produkt, a Twoim zadaniem jest uchwycenie najpiękniejszych chwil z tego dnia.

Klimatyczne zdjęcia jakie uzyskasz, to efekt współpracy z kilkunastoma wykonawcami – modelami, fryzjerami,wizażystkami, florystami itd.

Udział w projekcie jest płatny. Wszystko zależy, kiedy zdecydujesz się kupić bilet.

Do 30 września – udział w projekcie kosztuje

599,00 zł 499.00 zł

Do 11 października – udział w projekcie kosztuje

599,00 zł

Po 11 października – udział w projekcie kosztuje

699,00 zł

Spotkanie zaczniemy od serii przygotowań panny młodej i pana młodego . Zazwyczaj w trakcie dnia ślubnego pani młoda jest poddawana różnym zabiegom pielęgnacyjnym, więc mamy też czas na detale – suknia, dodatki, biżuteria.

Układamy to w ładną kompozycję, ponieważ przy oddawaniu wszystkich zdjęć po ślubie, takie zdjęcia ładnie dopełniają całości historii.

Chociaż panowie często rezygnują ze zdjęć z przygotowań, myślę, że warto zrobić chociaż kilka zdjęć, bo za kilka lat miło się wszystko wspomina. Skorzystamy z chwili gdy Pani młoda będzie się malować i wykonamy zdjęcia detali Pana Młodego

Przygotowania Państwa Młodych odbędą się w klimatycznym drewnianym domku. Na zewnątrz pod jabłonką będzie można zaaranżować First Look, któremu zawsze towarzyszą niesamowite emocje

Sfotografujemy osobno Panią młodą i Pana młodego – będziemy szukać najlepszego światła

Sfotografujemy Pary Młode za stołem prezydialnym, który będzie specjalnie na tę okazję przygotowany

W czasie spotkania każdy dostanie swoje 20 min na ułożenie pary w swój właściwy sposób

po przerwie obiadowej wychodzimy na zewnątrz ( o ile pogoda pozwoli )

Korzystając z pięknego otoczenia fotografujemy przy świetle zastanym – weranda , mini Zoo , piękne alpaki uzupełnią Nasz reportaż

Na zakończenie wykonamy jeszcze ujęcia z użyciem zimnych ognii

Zakończenie przewidziane około 18.00

Lista usługodawców :

 1. Folwark w Plenerze – miejsce sesji
 2. Głowiak Florist – pracownia florystyczna
 3. Koronkowe suknie Szczecin – suknie ślubne
 4. Mad Man Moda Męska Szczecin – garnitury
 5. Hair Passion By Sylvia – fryzjer
 6. Vp Makeup and Hair -make – up
 7. Kolczyk i Wianek – biżuteria
 8. The Storytellers – video
 9. Magia Ślubu – Magvel – samochód
 10. Mr Bubble Prosecco Van – van prosecco
 11. Magia Ślubu – Magvel – oświetlenie love
 12. Papateria , dodatki ślubne
 13. Czekolada & Marcepan – słodkości
 14. Makrama kreatywnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *