Fotografia dziecięca zatrzymuje czas. Jako rodzic wiem, że maluchy rosną zbyt szybko, a lata nieubłaganie lecą. Sesje zdjęciowe dzieci są pełnym emocji i pozytywnej energii wyzwaniem. Uchwycony naturalny uśmiech i szczęście, spontaniczne zdjęcia, które zostaną z Wami na zawsze, po to właśnie jest sesja dziecięca.

Fotografia lifestylowa, w przeciwieństwie do sztywnych zdjęć w studio zaczyna cieszyć się coraz większą popularnością. Taka sesja odbywa się w znanych dzieciom, domowych warunkach lub w plenerze. Czują się one swobodnie przy rodzicach.

Z przyjemnością zaaranżuję dla Was i Waszych pociech sesję rodzinną w Waszym mieszkaniu lub w innym miejscu w Poznaniu lub okolicy. Moim priorytetem jest, abyście czuli się komfortowo, a piękna pamiątka została z Wami na lata.

Fotografia rodzinna jest pamiątką na lata, dlatego sesja rodzinna to świetny pomysł na zgromadzenie bliskich osób razem na zawsze. Zdjęcia rodzinne mają oddawać bliskość i uczucia, warto więc przemyśleć czy bardziej odpowiednia będzie rodzinna sesja świąteczna, czy może sesja rodzinna w plenerze. Każda mała i duża okazja jest dobra na pamiątkową sesję zdjęciową.

MINI rodzinna
350 zł

* wykonanie sesji,
*5 plików poddanych starannej obróbce,* możliwość dokupienia dodatkowych ujęć z sesji ,
* możliwość dokupienia fotoalbumu,
* fotograf wybiera zdjęcia.
STANDARD rodzinna
* 500 zł
* wykonanie sesji ,*10 plików poddanych starannej obróbce,
* możliwość dokupienia dodatkowych zdjęć z sesji,
* możliwość dokupienia fotoalbumu,
* zdjęcia z rodzicami w cenie pakietu,
* dostęp do galerii internetowej, indywidualny wybór zdjęć przez klienta.
MAXI rodzinna
700 zł
* wykonanie sesji,
* 15 plików poddanych starannej obróbce, nagranych w wysokiej rozdzielczości na pendrive,
* 15 odbitek 15×23 na papierze jedwabistym,
* możliwość dokupienia dodatkowych zdjęć z sesji ,
* możliwość dokupienia fotoalbumu.