fbpx

PHOTODATE

Sesje dedykowane są dosłownie dla każdego – nikt przecież nie powiedział, że sesje zdjęciowe zarezerwowane są dla piękniejszej części populacji. Fotograf dostosuje się do Twojej strefy komfortu bez względu na wszelkie czynniki.

Masz ochotę na profesjonalną sesję biznesową czy może coś bardziej na sportowo? U nas nie ma tematów taboo – po prostu daj znać czego oczekujesz!

Miejsce wykonania sesji zdjęciowej – To zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Może ona zostać wykonana w naszym studiu, plenerze lub konkretnym, wybranym przez Ciebie miejscu.

Możesz mieć piękne zdjęcia, które zachwycą Twoich przyjaciół. Wyobraź sobie profesjonalne, artystyczne portrety pokazujące Twój styl i osobowość. Wpraw wszystkich w zachwyt swoim najatrakcyjniejszym wcieleniem.

Oferta dotyczy również przygotowania zdjęć na portale społecznościowe, ze szczególnym uwzględnieniem portali randkowych. Tylko od Ciebie zależy gdzie umieścisz zdjęcie, choć Twój wizerunek zawodowy pomagamy stworzyć w ramach innej oferty – zdjęcia-biznesowe.

Powodzenie na portalu randkowym zaczyna się od dobrego zdjęcia. Jeśli jesteś innego zdania – spróbuj bez zdjęcia umówić się na Tinderze 😉

Twoje zdjęcia pokazane na Facebooku również będą chwalone i powiększą zainteresowanie Twoją osobą.

Proponujemy dwie opcje – studyjną i plenerową.