fbpx

Sesje ciążowe

Wiele kobiet żałuje, że nie znalazło czasu, że traciło szansę wybierając nieodpowiedniego fotografa, albo źle wyszły na sesji, bo nie wiedziały jak się do niej przygotować.

Sesja ciążowa to tak samo jednorazowy strzał jak sesja noworodkowa. Wszystkie te najważniejsze sesje w naszym życiu, to takie momenty, do których się przygotujemy. Ale równie dobrze mogliśmy sobie “strzelić” zdjęcia sami. Sesja ciążowa mogła wyjść spod ręki męża, przyjaciółki czy nawet spod własnej. Jednak w błogosławionym stanie, warto oddać się tej przyjemności pod czujnym okiem fotografa, który zadba o uchwycenie tego pięknego stanu.

Zazwyczaj przyszłe mamy decydują się na zdjęcia w spokojnych miejscach, jak zacisze domowe. Tak i było podczas tej magicznej sesji, która była pełna ciepła i miłości. Często jest to sesja we dwoje, gdyż jest to tak ważne wydarzenie w naszym życiu, że nie chcemy przegapić tych jakże cennych chwil.

Sesje brzuszkowe cieszą się też ogromnym zainteresowaniem w plenerze. Jak tylko warunki sprzyjają, zaświeci pierwsze ciepłe słońce, warto udać się w ulubione miejsca, by uwiecznić ten piękny stan.

Ciąża jest tak wspaniałym momentem w życiu każdej kobiety, że warto złapać ten czas i zachować go na lata w pamięci, na pamiątkę w albumie i dla przyszłego dzidziusia uwiecznić ten czas oczekiwania na niego.