fbpx

Sesja narzeczeńska

Czy warto: ???

Tak, tak, tak!

Dlaczego?

Wykonanie takiej sesji nie tylko sprawi nam wiele przyjemności, lecz także będzie cudowną pamiątką, do której będziemy wracać z sentymentem. Ponadto, dzięki profesjonalnemu wykonaniu, takie wspomnienie jedynie zyska na swojej wartości.

Obcowanie z kamerą:

90% par zgłaszających się na sesje narzeczeńską nigdy wcześniej nie miało styczności z profesjonalną fotografią, jest to to więc doskonała okazja do oswojenia się z obiektywem aparatu i przetestowania m.in. sposobów ustawiania dzięki któremu wyglądamy korzystniej, a także przyzwyczajeniem się do obecności fotografa.

Pamiętaj, że dzień ślubu jest jedyną okazją do wykonania sesji ślubnej, warto więc wcześniej zadbać o to by nic jej nie zepsuło, a praktyka czyni cuda!

Poznanie fotografa:

sesja narzeczeńska umożliwia poznanie fotografa, który być może będzie także wykonywał Waszą sesje ślubną; podczas sesji uczycie się jak wykonywać komendy fotografa, dzięki czemu efekty sesji będą jak najlepsze i najkorzystniejsze

Celebrowanie czasu we dwoje:

Jest to wspaniały pretekst do spędzenia wspólnego czasu i zbliżenia się do siebie; w codziennym biegu często nie ma czasu na to by wyjść chociażby na wspólny spacer, a sesja narzeczeńska jest okazją do ożywienia wspomnień chwili faktycznych zaręczyn i emocji związanych z tą chwilą

Możliwość wykorzystania zdjęć do zaproszeń:

Sesja narzeczeńska może być dla Was częścią już planowanego ślubu m.in. poprzez wykorzystanie zdjęć do wykonania zaproszeń ślubnych, dzięki czemu będą one bardziej osobiste i wyjątkowe Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej mogą być wspaniałym prezentem dla rodziny lub świadków, a także osób zaangażowanych w organizacje Waszego wesela (np. najbliższych przyjaciół).