Niesamowite zdjęcia podczas zachodu słońca <3

Cześć !

Lawenda jest w Polsce rzadko spotykaną rośliną. Lawendowe pola kojarzą się nam z Prowansją lub Toskanią. Niewiele osób wie, iż niedaleko Poznania istnieją malownicze zakątki wypełnione pachnąca lawendą. Odwiedziny plantacji lawendy będą dla Was na pewno fascynującym doświadczeniem, a sesja lawendowa będzie niezapomnianą przygodą, pozostająca w Waszych wspomnieniach i uwiecznioną w pięknych lawendowych kadrach fotograficznych.

Sesja lawendowa- kiedy można ją wykonać ? Sesja w lawendzie może odbyć się w czasie kwitnienia lawendy. Jest to czas od około połowy czerwca do początków lipca. Pod koniec pierwszego tygodnia lipca zaczyna się już zbiór lawendy.

Sesja lawendowa- dla kogo? Organizując sesję w lawendzie należy pamiętać o szacunku dla tych pięknych roślin, oraz dla gospodarzy, których wysiłek pozwala nam sycić oczy pięknem lawendy, a nosy nasycać niepowtarzalnym aromatem. Lawenda rośnie w ciasno ułożonych kępach i dlatego nie polecam sesji lawendowej dla dużych rodzin. Sesja w lawendzie będzie wspaniałą pamiątką dla pań w ciąży, możemy też w lawendzie fotografować dzieci lub wykonać lawendową sesję matki z dzieckiem.

Wiem – czekaliście na tą wiadomość już od marca, niestety zima nas nie odpuszczała i jakoś to słoneczko przebić się nie chciało Jestem tak samo stęskniona lawendowych zdjęć jak i Wy – dlatego uruchamiam już możliwość rezerwacji online ❤

Sesje trwać będą do 30 minut. Tym razem przygotowaliśmy aż TRZY pakiety do wyboru, które prócz ilości zdjęć, różnią się również produktami dodatkowymi.

W tym roku dostępnych jest tylko 18 terminów. ‼️‼️

https://ewelinakokorniak.zalamo.com/book

Aby zarezerwować termin należy skorzystać z formularza, który znajduje się na samym dole niniejszej strony.

UWAGA! Ostateczne potwierdzenie terminu nastąpi po wpłacie opłaty rezerwacyjnej w wysokości 100 zł. Na opłatę rezerwacyjną czekamy 2 dni robocze od chwili rezerwacji terminu – w przypadku braku wpłaty rezerwacja zostanie anulowana. Opłata rezerwacyjna jest bezzwrotna! Płatność za sesję zostanie pomniejszona o opłatę rezerwacyjną.

Dane do wpłaty:

Ewelina Kokorniak , ul. Kościelna 17/156 , 60- 536 Poznań
nr konta bankowego: 90 1050 1937 1000 0091 0238 6811
w tytule przelewu prosimy wpisać: swoje imię i nazwisko oraz nr telefonu (dane muszą być zgodne z podanymi w poniższym formularzu)

Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymacie Państwo drogą mailową potwierdzenie rezerwacji wraz z informacjami organizacyjnymi dotyczącymi sesji.