Lawendowe sesje

Kochani a teraz kilka ważnych informacji !

Zapraszam Was bardzo gorąco na lawendowe pola w okolicach Poznania ! Lawenda kwitnie bardzo krótko, więc teraz  jest jedyna okazja w tym roku, aby uwiecznić Ciebie i Twoją rodzinę w tej wyjątkowej scenerii.

Pole lawendowe to przepiękne miejsce aby wykonać sesję rodzinną, ciążową, portretową lub sesję pary. Dla Was to będzie spacer po pięknym polu krzewów lawendy a dla mnie cudowna chwila by uwiecznic te chwile. Wy będzięcie przytulać się z ukochanym lub bawić się z maluchami a ja zajmę się już całą resztą.

Daty dostępne dla sesji to 12- 14.06.2020r. , 19-21.06.2020r. , 26-28.06.2020r.

. Jest on aktualizowany wraz z bieżącymi rezerwacjami, więc terminy które zobaczycie na pewno są dostępne.

Liczba miejsc jest ograniczona. Sesje na polu lawendowym wykonuje się jedynie wieczorami, aby światło było najkorzystniejsze. Między innymi, aby nie rzucało ostrych cieni na Wasze twarze.

Jeśli tak jak ja kochasz kwiaty, naturalne zdjęcia i swobodny klimat, to jest to doskonała okazja dla Ciebie. Jeżeli uważasz, że nie potrafisz pozować, zapraszam Cię równie mocno! Zobaczycie, że w trakcie zabawy z dziećmi i przytulanek mogą wyjść piękne zdjęcia.

Do zobaczenia na polu lawendy!

Ewelina


Sesja na lawendowym polu


Lato to wspaniały okres na sesje wśród przyrody. Zwłaszcza pośród tak pięknej, jaką są pola lawendowe. Mówi się o tym , że żeby mieć takie zdjęcie trzeba jechać aż do Proowansji – a jednak to nie prawda. Takie zdjęcia są już tuż pod Poznaniem ! Dodatkowo do każdej sesji udostępniam Wam lawendowy wianek i bukiet. To jedyna taka okazja żeby móc dokonać rezerwacji wcześniej, wpisać się w kalendarz i czekać na swoje zdjęcia.


ZDJĘCIA, KTÓRE OTRZYMACIE


Po sesji prześlę Wam drogą mailową galerie z niepoddanymi pełnej obróbce zdjęciami.

Spośród nich wybierzecie te, które chcecie otrzymać.

Dopiero te zdjęcia, które wybierzecie w systemie poddam starannej obróbce i prześlę Wam je w pełnej rozdzielczości na adres mailowy.

Później już tylko będziecie mogli cieszyć się z wyjątkowej pamiątki.

W ramach podstawowego pakietu mini sesji otrzymacie: 5 najlepszych zdjęć z sesji w pełnej rozdzielczości poddanych obróbce i wysłanych drogą mailową lub 10 zdjęć w wyższym pakiecie.

Istnieje możliwość wybrania dodatkowych ujęć w cenie 30 zł/ szt.

Galerię ze zdjęciami wyślę Wam w przecągu 10 dni roboczych – zastrzegam sobie jednak że w wyjątkowych sytuacjach może to potrwać do 20 dni roboczych.


PRZEBIEG SESJI


Podczas każdej sesji mamy do dyspozycji około 30 minut.

Na pole lawendy (około 45 minut drogi od Poznania w kierunku Gniezna) przyjedźcie już przygotowani, najlepiej na 10 minut przed sesją. Po zakupieniu sesji otrzymacie wskazówki dojazdu.

W co się ubrać?

1. Ubierz się wygodnie 

Krępujące ubranie, niewygodne, bardzo może popsuć samopoczucie podczas robienia zdjęć.

W czasie sesji zdjęciowych dzieci są prawie cały czas w ruchu, więc ich komfort powinien być absolutnym priorytetem przy wyborze stroju. U dziewczynek dobrze sprawdzają się luźne sukienki, u chłopców wygodne spodnie i bawełniane koszulki. Strój galowy nie jest najlepszą opcją, ponieważ może zestresować dzieci, a w dodatku nie wygląda zbyt naturalnie.

Również w przypadku dorosłych wygoda powinna być na pierwszym miejscu. Unikaj za ciasnych ubrań, które krępują ruchy i zmuszają do nieustannego wciągania brzucha. Aparat niestety wyłapie i obnaży źle dopasowaną garderobę, a w dodatku uciskające ubrania mogą odebrać Ci pewność siebie. Tak więc wygoda, wygoda i jeszcze raz wygoda!


Kolory ubrań

Na zdjęciach zawsze sprawdzą się stonowane barwy. Jeśli w sesji bierze udział kilka osób, możecie wcześniej sprawdzić, czy wasze stroje się nie “gryzą”. Na przykład stańcie razem przed lustrem lub zróbcie sobie zdjęcie telefonem. Zwróćcie uwagę, czy poszczególne ubrania pasują do siebie kolorami i wzorami. Tylko pamiętajcie, by taką próbę urządzić wcześniej niż 5 minut przed wyjściem

Jeśli macie problem z doborem pasujących ubrań, spróbujcie wybrać coś ze zbliżonych palet kolorystycznych. Na przykład ciemnie doły i pastelowe góry, albo wszystko w tzw. kolorach ziemi. Takie zestawy zawsze wyglądają na zdjęciach subtelnie, w przeciwieństwie do ubrań w jaskrawych kolorach.

Im mniej wzorów, tym lepiej

Jednolita bluzka będzie o wiele trafniejszym wyborem niż taka z wielką grafiką i napisami. Wzorów lepiej unikać szczególnie na górze stroju, przy twarzy, ponieważ mogą ją zdominować i “ukraść” zdjęcie.
Sesje na polu lawendowym – co warto wiedzieć:

– sesje są dostępne zarówno dla rodzin, dzieci, par, przyszłych mam oraz do sesji portetowych

– polecam zabezpieczyć się przed komarami przed przyjazdem na miejsce 🙂

– sesje odbywają się w terminie podanym wyżej

– rezerwując miejsce decydujesz się na konkretną godzinę, którą możesz wybrać podczas zakupu, po dokonaniu rezerwacji nie ma możliwości zmiany godziny*

*jeżeli zarezerwujesz termin, a niestety z przyczyn losowych nie będziecie mogli się na niej pojawić w wybranym w systemie dniu i godzinie, kwotę jaką wpłaciliście na poczet mini sesji będziecie mogli przeznaczyć jako voucher zniżkowy na dowolną sesję ze standardowej oferty

– zdjęcia poddaję obróbce kolorystycznej, poprawiam skórę, usuwam drobne niedoskonałości cery – nie prasuję ubrań cyfrowo, nie farbuję włosów, odrostów, nie wyszczuplam, nie maskuję, nie przeklejam oczu :)))


150 zł

30 minutowa sesji w kwiatowej aranżacji

wydruki 10×15

5 zdjęć poddanych cyfrowej obróbce

wejście na pole w cenie

lawendowe bukiety do wykorzystania w trakcie trwania sesji

obróbka do 10 dni roboczych

dodatkowe ujęcia w cenie 30 zł / sztuka

zdjęcia na wirtualnym dysku


ZAREZERWUJ JUZ TERAZ

https://ewelinakokorniak.zalamo.com/book

300 zł

30 minutowa sesja w kwiatowej aranżacji

wydruki 10×15

10 zdjęć poddanych cyfrowej obróbce

wejście na pole lawendy

lawendowe bukiety do wykorzystania w trakcie trwania sesji

obróbka do 10 dni roboczych

dodatkowe ujęcia w cenie 30 zł/sztuka

płyta CD w ozdobnym pudełeczku


ZAREZERWUJ JUZ TERAZ

https://ewelinakokorniak.zalamo.com/book

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *