fbpx

Co dwa obiektywy to nie jeden !


Jeżeli chcesz by organizowany przez Ciebie ślub awansował do statusu premium i zachwycał wszystkich przez długie lata to mam dziś dla Ciebie kilka argumentów za tym, że warto zlecać sesje dwóm fotografom.

Bezpieczeństwo – ślub/huczne urodziny/profesjonalna sesja wizerunkowa dla pracowników, niezależnie od okazji w dniu, w którym grafik jest szczególnie napięty, niejednokrotnie zdarza się, że ktoś się spóźni i cały grafik rozpada się, warto więc dmuchać na zimne i zainwestować w dwie osoby, które będą czuwać za nas nad tym, by wszystko było dopięte na ostatni guzik, dzięki czemu zaoszczędzimy sobie stresów i nerwów .

  • Pewność – dwóch fotografów to także większe prawdopodobieństwo uchwycenia udanych kadrów
  • kompletność – powierzając zdanie dwóm osobom możemy być pewni, że sesja będzie kompletna i nie stracimy żadnego momentu z całego wydarzenia, a efekt pracy jest bardziej dokładniejszy

  • różne punkty widzenia – podczas wyjątkowych uroczystości każdy z fotografów może być w innym miejscu, dzięki czemu mogą niezależnie od siebie uchwycić wyjątkowe momenty np. jeden z fotografów zajmie się kluczowymi momentami wydarzenia, zaś drugi skupi się na uchwyceniu reakcji i emocji na twarzach gości.

  • oszczędność czasu – po wykonanym zleceniu każdy chciałby jak najszybciej zapoznać się z jej efektami, jednak wybór najlepszych zdjęć i ich obróbka zajmuje wiele czasu ⏳ okres oczekiwania na wymarzone zdjęcia z pewnością ulegnie skróceniu, gdy zajmą się tym dwie osoby 👱‍♀️

👱💙 Dwóch fotografów to:

🌟2 x więcej doświadczenia

🌟2 x więcej pasji i zaangażowania 🌟

2 x więcej zdjęć !!

Przekonaj się sama/ sam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *